Tooted

Katusefermid, sarikad ning Posi-Joisti talad koos lisamaterjalidega. Täislahendusena saate meilt ka paigalduseks vajalikud materjalid.

Loe veel
Katusefermid ja sarikad

Posi-Joisti puit-metalltala ühendab puidu kerguse teraskonstruktsiooni töökindlusega.

Loe veel
Posi-Joist

Projekteerime ning valmistame puitkarkasselemente nii massiivpuidust kui ka üha enam kasutatavast passiivmaja karkassi puitpostidest.

Loe veel
Puitkarkass-seinaelement, pre-cut

Toodame hööveldatud liimpuittalasid tugevusklassiga GL24, GL28 ja GL32h laiusega kuni 220 mm, kõrgusega kuni 1200 mm ja pikkusega kuni 18 m.

Loe veel
Liimpuittalad

Tenter OÜ – Innovatsioon CLT Majaehituses Tenter OÜ on liidrite seas, tehes tänu oma konstruktiivsetele ja arhitektuursetele võimalustele revolutsiooni puitehituses! Kõikjal maailmas hakatakse üha enam mõtestama puidu rolli ehitise süsiniku jalajälje vähendajana ja efektiivse ehitusmaterjalina. Meie ettevõte spetsialiseerub CLT majade ehitamisele, kasutades ristkihtpuitu (CLT – cross laminated timber). CLT on valmistatud sõrmjätkatud puidukihtidest, mis on […]

Loe veel
CLT-Ristkihtpuit

Ehitame vastavalt kliendi projektile betoonehitusteks raketisi või saalungeid.

Loe veel
Infraehitus (Raketised ja Müratõkkeseinad)

Meie projektide kataloogist leiate erinevaid tüüpprojekte, mille hulgast saate valida endale sobiva lahenduse.

Loe veel
Tüüpprojektid

Vastupidava katusekonstruktsiooni eelduseks on erinevate ja kvaliteetsete katuseosade hoolikas valimine ning nende omavaheline funktsionaalne sobivus. Katus ei koosne ainult katusefermidest – kõik osad alates kruvidest kuni roovituseni on olulised ning igal osal on tähtis roll, et tagada konstruktsiooni ohutus ja vastupidavus. Tenteri lisa- ja paigaldustarvikud on funktsionaalsed ning vastupidavad. Katusekonstruktsioonil kasutatavad materjalid ja lahendused tagavad […]

Loe veel
Lisa- ja paigaldustarvikud
Jooniste puudumisel palun täita päringuvorm.