Tenter

Tenter OÜ on Baltikumi suurim katusefermide ning Posi-Joisti talade tootja. Me loome ehtsast puidust kestvaid lahendusi, mis kujundavad väärtusliku ja jätkusuutliku elukeskkonna. Meie kiire kasvu ja arengu taga on igapäevane orienteeritud ja sihikindel töö oma eesmärgi suunas. Liidripositsioon oma valdkonnas on meie ainus ning kindel suund.

Kolm tähtsaimat põhimõtet, millest oma igapäevatöös lähtume, on:

kvaliteet: püüdleme täiuslikkuseni võimalikult efektiivselt;

kvantiteet: meie pidev eesmärk on suurendada toodete mahtu tänu praktikale, kogemusele ja innovatsioonist tulenevate võimete kasvule;

koostööstiil: käitume meeldivalt ja sümpaatselt, innustades partnereid, kolleege ning ühiskonda koostööle.

Olla tööstuse turuliider Baltikumis on meie igapäevatöös väljakutse ja auasi! Meie kvaliteetse tegevuse ning toodete alustaladeks on oskuslikud ja motiveeritud töötajad, oma projekteerimisosakond ning kaasaegsed tootmisseadmed. Oleme kindel ja usaldusväärne partner ka edaspidi!

Meie tegevus algas 2014. aastal. Praeguseks oleme kasvanud Baltikumi suurimaks, olulisimaks ning eelistatuimaks katusefermide tootjaks. Lisaks erinevat tüüpi katusefermidele valmistame puidust vahetalasid (Posi-Joist ehk puit-metalltala), seinakarkassi elemente, liimpuittalasid ning saalungeid ja raketisi betoonrajatistele.

SÄÄSTLIKUD LAHENDUSED

Tehases toodetud fermid või vahelaetalad on projekteeritud spetsiaalselt sinu hoonele mõjuvate koormustega (omakaal, kasuskoormus, tuul, lumi) ja vastavalt dimensioneeritud. Seeläbi kulub vähem materjali kui kohapeal ehitades ning toodete paigaldamise aeg on kordades lühem. See võimaldab kokku hoida nii materjali kui ka raha.

TEHNOLOOGIA JA INNOVATSIOON

Kasutame tootmises millimeetritäpsusega lõikavat automaatset saeliini ning kolme pressliini, mida Eestis rohkem ei ole. Tootmine toimub presslaual, millega saavutame olulise efektiivsuse. Maksimaalse tootekvaliteedi garanteerib Baltikumis ainulaadne lasersüsteem, mis kuvab tootmislauale toote valmiskuju.

KONTROLLITUD KVALITEET

Meie meeskond koosneb põhjaliku väljaõppega motiveeritud spetsialistidest. Iga meie projekteeritud ja valmistatud element, moodul, detail ja konstruktsioon on hoolega läbi mõeldud, valmistatud ning hiljem kontrollitud, et tagada parim tulemus. Kogu toodang valmistatakse tehases, kus ehitajal on parem töökeskkond kui objektil ning tulemus on puhtam ja kvaliteetsem.

Missioon

Eesmärk on pakkuda laia valikuga kvaliteetseid puit-metalltaladest valmistatud ehituskonstruktsioone, mille paigaldamine on lihtne ja kiire, hoides kokku kliendi aega ning raha.

Visioon

Olla aastaks 2022 Eesti usaldusväärseim ja eelistatuim partner fermide ning puit-metalltalade (Posi-Joisti talade) valdkonnas.

Ajajoon

2014

Alustasime tegevust saematerjali tootmise ning turustamisega

2016

Alustasime puitelementmajade tootmise ja turustamisega

2017

Aasta alguses soetasime spetsiaalse Posi-Joisti talade pressliini ja ettevõte keskendus puitkonstruktsioonide projekteerimisele ning tootmisele

Soetasime esimese katusefermide tootmisliini ja alustasime katusefermide projekteerimise ning tootmisega. Kinnitasime CE-märgise vastavalt EN 14250:2010 standardile

2020

Kevadel avasime müügifiliaali Lätis (Riias), tootmine toimus ainult Eestis

Septembris avasime katusefermide tootmistehase Lätis (Raunas)

TÄNA

Vaatame enesekindlalt ning suure kasvuambitsiooniga aastasse 2022

Laiendame Eestis tootmispinda

Suurendame tootmismahtu 2,5 korda võrreldes aastaga 2021

Tootevalikusse lisandus liimpuittalade tootmisliin

2022. a märtsis avasime Leedu tootmisüksuse, mis on kohandatud katusefermide, Posi-Joisti talade ning seinakarkasside tootmiseks